• Gimbaskets 2 - Nasza drużyna
  • Gimbaskets 2 - Sezon 2015/1016
  • Gimbaskets 2 - Sezon 2014/1015

Sponsorzy i partnerzy

Opublikowano: czwartek, 28, sierpień 2014

Gmina Miejska Przemyśl


MCS Daniel - Magazyny Czasowego Składowania w Przemyślu


Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu powstała w 2001 roku ( początkowo pod nazwą Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ). Jest placówką edukacji wyższej, położoną w Przemyślu, w pobliżu granicy z Ukrainą (w odległości 15 km). Przemyśl jest miastem z bogatymi tradycjami, stykały się tu przez wieki wpływy cywilizacji zachodniej i wschodniej, co znajduje odzwierciedlenie w historii i architekturze miasta. Od początku jego istnienia obok Polaków i Ukraińców osiedlali się tu Żydzi, Niemcy, Węgrzy, Ormianie, Włosi, Szkoci, Irlandczycy i Francuzi.


Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w
Przemyślu wykonuje usługi projektowe w zakresie:
- sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,
- przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych,
- niezależnego opomiarowania zużycia wody,
- opomiarowania zużycia wody na cele ogrodnicze
- usługi w zakresie budowy przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych

Przemyska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o prowadzi działalność w zakresie:
- zbiórki i transportu odpadów komunalnych, przemysłowych i niebezpiecznych,
- selektywnej zbiórki odpadów,
- oczyszczania ulic i placów,
- sprzedaży paliw płynnych,
- administrowania targowisk,
- usług pogrzebowych

Podstawową działalnością jest eksploatacja Składowiska Odpadów. Powołany został jako zakład budżetowy Uchwałą Rady Miejskiej nr 124/2003 z dnia 23 października 2003 r., przekształcony z dniem 1.01.2014 na Spółkę z o.o.

Przedsiebiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Przemyslu od ponad 60-ciu lat zajmuje sie profesjonalna obsluga nieruchomosci. Zarzadza budynkami komunalnymi, wspólnotami mieszkaniowymi oraz nieruchomosciami powierzonymi w zarzad. Obecnie Spólka administruje ponad 300 wspólnotami mieszkaniowymi. Zarzadza równiez gminnym zasobem lokalowym miasta Przemyśla.


Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Przemyślu, jako przedsiębiorstwo energetyczne, zajmuje się wytwarzaniem oraz przesyłem i dystrybucją ciepła


Marka Kazar kreuje trendy. Ukazujące się, co sezon kolekcje butów, torebek i pasków to produkty luksusowe spełniające oczekiwania klientów, celebrytów oraz czołowych dyktatorów polskiej mody.


Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KAZANÓW w Przemyślu. SKF Kazanów działa przede wszystkim w obrębie miasta Przemyśla. Cele jakie sobie stawiają związane są głównie z propagowaniem sportu i sportowej rywalizacji wśród dzieci i młodzieży, a także budowaniem świadomości zdrowego stylu życia od najmłodszych lat. Na dzień dzisiejszy skupiaja się głównie na sportach zespołowych takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, downhill, a także zabawach ogólnorozwojowych.

Hotel ALBATROS w Przemyślu, ul.Ofiar Katynia 26
Recepcja 24h - Tel: (0048) 16 678 08 70
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AlbatrosBUS oferuje szybkie i tanie przewozy autokarem oraz busem do 20 miast Polski. Podczas podróży pasażerowie mogą skorzystać z darmowego WiFi, kontaktów elektrycznych, rozkładanych siedzeń. Jeżdżą na trasach: Przemyśl – Wrocław - Przemyśl, Przemyśl – Warszawa - Przemyśl oraz Rzeszów – Katowice - Rzeszów. Po drodze wjeżdżają do miast: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Nisko, Stalowa Wola, Sandomierz, Radom, Warszawa, Warszawa Lotnisko Chopina Okęcie, Dębica, Tarnów, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław. Oferują tanie bilety, nawet za 1 zł. Można kupić je online, u agenta oraz u kierowcy w autokarze.

Eurobus jest najprężniej rozwijającą się na lokalnym rynku firmę transportową. Od 2000 roku specjalizujemy się w licencjonowanym przewozie osób na terenie kraju i poza jego granicami, a także realizujemy regularne połączenia autobusowe. Od początku istnienia dokładaja wszelkich starań, aby świadczone przez nich usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Ich priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort pasażerów, zapewniją wykwalifikowaną załogę posiadającą wszelkie uprawnienia do przewozu osób w kraju i za granicą oraz rozwiniętą flotę komfortowych autobusów. Eurobus to znak dyspozycyjności, solidności i fachowości. Gwarantują szybką i sprawną realizację zleceń, dokładność i profesjonalizm działania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

FHU Ad-Bud w Przemyślu, ul. 3-go Maja 97 - Partner Handlowy OKNOPLAST - uznanego na świecie producenta stolarki otworowej oraz firmy Novoferm - bramy, drzwi, napędy. Firma oferuje sprzedaż oraz montaż drzwi i okien.
tel: 16 733 80 72, fax: 16 733 80 71
tel. kom: 502 090 233, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKLEP SPORTOWO-TURYSTYCZNY: NARTY-ROWERY-ODZIEŻ-SPRZĘT SPORTOWY-OUTDOOR-TREKKING-SERWIS


Firma EMI specjalizuje się w usługach małej poligrafii od przeszło 15-tu lat. Chętnie wita nowych zleceniodawców i z przyjemnością spełnia Państwa życzenia.


Diamond Club - FITNESS, WELLNESS, SPA
ul. Prądzyńskiego 13
37-700 Przemyśl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 16 670 48 60


Specjalnością firmy jest obszar finansów, a także fachowa rachunkowa obsługa. Prowadzone biuro rachunkowe gwarantuje pomoc mających doświadczenie finansistów i staranne wykonywanie wszelkich zleconych prac. Biuro zapewnia również kompleksowe dopasowanie usług do wymagań i przejrzyste cenowe warunki kooperacji.

Sklep i hurtownia oferuje artykuły sportowe, odżywki i suplementy diety, akcesoria do sportów walki.
Sklep w Przemyślu ul. Mickiewicza 28 tel. (16) 678-99-47
Sklep w Rzeszowie ul. Lisa Kuli 1/5 tel. (17) 853 59 08

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w którego skład wchodzą :
- Hala sportowo - rekreacyjna ul. Mickiewicza 30
tel.:(16) 678-57-58 email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Kryta pływalnia ul. 22-go Stycznia 8
- Stadion piłkarski "Czuwaj" i korty tenisowe ul. 22-go Stycznia 6
tel.:(16) 670-10-36 email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Park Sportowo - Rekreacyjny: Stok narciarski, Tor saneczkowy Dolna stacja - ul. Sanocka 5 Górna stacja, Tor saneczkowy - ul. Ludwika Pasteura
tel.:(16) 675-50-49, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Lodowisko ul. Sanocka 5
tel.: 667 942 509, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Amatorska Liga Basketu ALBa w Przemyślu


Zycie podkarpackie to niezależny politycznie tygodnik, oferujący dobre, ambitne dziennikarstwo. Informujący i komentujący najważniejsze wydarzenia polityczne i ekonomiczne w regionie oraz otwarty na opinie i sygnały Czytelników.


NowePogranicze.com to próba reaktywacji tygodnika "Pogranicze", pisma ukazującego się w latach 1991-2002 na terenie byłego województwa przemyskiego.


Portal Przemyski to lokalny serwis dla miasta Przemyśla i okolic. Wraz z gazetą Brama Przemyska, tworzy wyjątkowe źródło wiedzy o wydarzeniach w Przemyślu, jego kulturze i historii.